PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ PSYCHOSOMATYCZNYCH

 

 

Psychoterapia w celu rozwiązania problemów takich jak: obniżony nastrój, depresja, lęk uogólniony, napady lęku, zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, kryzysy życiowe.

 

 

 

Projekt Ja

85-222 Bydgoszcz

ul. Czartoryskiego 16/12

Projekt Ja - Psychoterapia i Rozwój

ADRES

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia przeszłości w naszym życiu, jednak skupiamy uwagę głownie na teraźniejszości, na którą mamy wpływ, tak by dążyć do zdrowszej i bardziej satysfakcjonującej przyszłości. Wyznajemy zasadę:

weź z wczoraj tylko to, co możesz wykorzystać dziś na drodze do lepszego jutra

KONCENTRACJA NA TU I TERAZ I PRZYSZŁOŚCI

 

 

 

 

 

3

Naszym głównym założeniem jest przekierowanie uwagi i odnalezienie zasobów osobistych, które będą pomocne w radzeniu sobie z trudnościami. Zawsze skupiamy się na możliwościach, sile, umiejętnościach i indywidualnych doświadczeniach osób korzystających z naszej pomocy.

KONCENTRACJA NA ZASOBACH

2

Dla każdej osoby, która decyduje się na podjęcie współpracy tworzymy indywidualny plan psychoterapii dotyczący zgłaszanego problemu. Wykorzystujemy metody oparte na założeniach terapii ericksonowskiej i poznawczo-behawioralnej. Bliskie jest nam podejście w duchu dialogu motywującego.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

1

NASZE WARTOŚCI

terapia
szkolenia psychlogiczne

KONSULTACJA

 

 

Prowadzenie dedykowanych szkoleń i warsztatów dla firm, grup zawodowych oraz w ramach projektów i indywidualnych zamówień.

 

 

Pomoc dla osób w trakcie leczenia onkologicznego z wykorzystaniem elementów terapii Simontonowskiej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania.

 

 

Psychoterapia w celu dostrzeżenia wpływu czynników psychicznych na zdrowie ze szczególnym uwzględnieniem metod radzenia sobie ze stresem, umiejętności wyrażania własnych uczuć oraz nawiązywania dobrego kontaktu ze swoim ciałem.

 

 

 

Wsparcie w trudnościach rodzicielskich z elementami Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz założeniami Komunikacji Bez Przemocy.

 

 

 

Terapia uzależnienia od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych  (narkotyki, leki), a także uzależnień behawioralnych (hazard, seks,zakupoholizm itd.) z wykorzystaniem najnowszych i najskuteczniejszym metod terapeutycznych. Terapia i  wsparcie osób, które doświadczają negatywnych skutków czyjegoś uzależnienia.

OFERTA

Projekt Ja - Psychoterapia i Rozwój to inicjatywa autorstwa Anny Dobrzańskiej oraz Anety Kaniewskiej, która powstała z połączenia:

 

  • pasji do rozwoju,

  • kompetencji,

  • doświadczenia w pomaganiu.

 

 

Naszym założeniem jest  holistyczne wsparcie na drodze do zmiany ku lepszemu poprzez przekazanie wiedzy, dostarczenie narzędzi, oraz towarzyszenie w tej podróży.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również konsultacje z dietetykiem klinicznym, psychoterapię Gestalt oraz wsparcie w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w wieku 0-3. 

Psychoterapeuta

O NAS

OFERTA

O NAS

Rozmowa z psychoterapeutą

"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku."

       Lao Tzu

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@projektja.pl

+48 576 344 388

+48 736 845 826

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE OSÓB CHORUJĄCYCH ONKOLOGICZNIE I ICH BLISKICH

PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ, WSPÓŁUZALEŻNIENIA i DDA

PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ DEPRESYJNO-LĘKOWYCH

KONSULTACJE RODZICIELSKIE

SZKOLENIA I WARSZTATY

ANETA KANIEWSKA

ANNA DOBRZAŃSKA

Anna Dobrzańska
Aneta Kaniewska

ZUZANNA FILIPOWSKA

LAURA MĘTEL

Anna Dobrzańska
Anna Dobrzańska

SYLWIA ZIÓŁKOWSKA

Anna Dobrzańska
Aneta Kaniewska

ALEKSANDRA ŁANGOWSKA

Aneta Kaniewska
Aneta Kaniewska

AGNIESZKA PAWEŁCZAK