SZKOLENIA I WARSZTATY

PSYCHOTERAPIA RODZINNA

PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ, WSPÓŁUZALEŻNIENIA i DDA

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE OSÓB CHORUJĄCYCH ONKOLOGICZNIE I ICH BLISKICH

 

 

Psychoterapia w celu rozwiązania problemów takich jak: obniżony nastrój, depresja, lęk uogólniony, napady lęku, zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, kryzysy życiowe.

 

 

 

PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ DEPRESYJNO-LĘKOWYCH

ANETA KANIEWSKA

ANNA DOBRZAŃSKA

Projekt Ja
Anna Dobrzańska
Aneta Kaniewska

85-502 Bydgoszcz

ul. Ludwikowo 7 lok. 110

Projekt Ja - Psychoterapia i Rozwój

KONTAKT

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia przeszłości w naszym życiu, jednak skupiamy uwagę głownie na teraźniejszości, na którą mamy wpływ, tak by dążyć do zdrowszej i bardziej satysfakcjonującej przyszłości. Wyznajemy zasadę:

weź z wczoraj tylko to, co możesz wykorzystać dziś na drodze do lepszego jutra

KONCENTRACJA NA TU I TERAZ I PRZYSZŁOŚCI

 

 

 

 

 

3

Naszym głównym założeniem jest przekierowanie uwagi i odnalezienie zasobów osobistych, które będą pomocne w radzeniu sobie z trudnościami. Zawsze skupiamy się na możliwościach, sile, umiejętnościach i indywidualnych doświadczeniach osób korzystających z naszej pomocy.

KONCENTRACJA NA ZASOBACH

2

Dla każdej osoby, która decyduje się na podjęcie współpracy tworzymy indywidualny plan psychoterapii dotyczący zgłaszanego problemu. Wykorzystujemy metody oparte na założeniach terapii ericksonowskiej i poznawczo-behawioralnej. Bliskie jest nam podejście w duchu dialogu motywującego.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

1

NASZE WARTOŚCI

terapia
szkolenia psychlogiczne

KONSULTACJA

 

 

Prowadzenie dedykowanych szkoleń i warsztatów dla firm, grup zawodowych oraz w ramach projektów i indywidualnych zamówień

 

 

Dodaj opis swojej usługi. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. 

 

 

Pomoc dla osób w trakcie leczenia onkologicznego z wykorzystaniem elementów terapii Simontonowskiej oraz Racjonalnej Terapii Zachowania.

 

 

Psychoterapia w celu dostrzeżenia wpływu czynników psychicznych na zdrowie ze szczególnym uwzględnieniem metod radzenia sobie ze stresem, umiejętności wyrażania własnych uczuć oraz nawiązywania dobrego kontaktu ze swoim ciałem.

 

 

 

Terapia uzależnienia od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych  (narkotyki, leki), a także uzależnień behawioralnych (hazard, seks,zakupoholizm itd.) z wykorzystaniem najnowszych i najskuteczniejszym metod terapeutycznych. Terapia i  wsparcie osób, które doświadczają negatywnych skutków czyjegoś uzależnienia.

OFERTA

Projekt Ja - Psychoterapia i Rozwój to inicjatywa autorstwa Anny Dobrzańskiej oraz Anety Kaniewskiej, która powstała z połączenia:

 

  • pasji do rozwoju,

  • kompetencji,

  • doświadczenia w pomaganiu.

 

Naszym założeniem jest  holistyczne wsparcie na drodze do zmiany ku lepszemu poprzez przekazanie wiedzy, dostarczenie narzędzi, oraz towarzyszenie w tej podróży.

Psychoterapeuta

O NAS

OFERTA

O NAS

Rozmowa z psychoterapeutą

"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku."

       Lao Tzu

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@projektja.pl

+48 576 344 388

+48 736 845 826