KONSULTACJA PSYCHOTERAPEUTYCZNA KROK PO KROKU

KONTAKT

O NAS

KONSULTACJA KROK PO KROKU

PIERWSZE SPOTKANIE

POMYŚL O SWOICH OCZEKIWANIACH

PRZYGOTUJ DOKUMENTACJĘ

Przyjmujemy, że pierwsze 1-3 spotkania mają charakter konsultacyjny. Oznacza to, że jest to czas na podjęcie obopólnej decyzji o współpracy oraz ustalenia celów terapeutycznych. Uważamy, że relacja terapeutyczna to ważny czynnik leczący. Daj sobie czas na to, by określić, czy czujesz się bezpiecznie i swobodnie - będzie to miało ogromne znaczenie dla dalszej terapii.  Etap konsultacyjny kończy omówienie i zaakceptowanie kontraktu terapeutycznego, który określa zasady psychoterapii.

Zastanów się i odpowiedz sobie na pytania:

  • "Jakiej zmiany w swoim życiu teraz potrzebuję?".

  • "Jak chcę, żeby wyglądało moje życie, gdy terapia się skończy?"

  • "Jakiego wsparcia na tej drodze potrzebuję?"

Oczywiście na początku możesz tego nie wiedzieć. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci szukać odpowiedzi na te pytania. Nasze doświadczenie pokazuje, że określenie celu skraca proces psychoterapii i pozwala szybciej osiągnąć zadowalający efekt.

Zabierz ze sobą dokumentację medyczną dotyczącą wcześniejszego leczenia psychiatrycznego i psychologicznego, jeśli taką posiadasz. Możesz przynieść również najbardziej aktualne wyniki badań krwi (morfologia, TSH, ferrytyna). Jeśli przyjmujesz leki od lekarza psychiatry, zapisz ich nazwy. Dzięki temu będziemy w stanie całościowo spojrzeć na Twoją sytuację zdrowotną.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Skontaktuj się telefonicznie, bezpośrednio z wybranym terapeutą. W miarę możliwości staramy się zaproponować najszybszy możliwy termin spotkania w przeciągu dwóch tygodni od zgłoszenia. Proponujemy spotkanie w naszym gabinecie w Bydgoszczy lub online.  Pracujemy zarówno w godzinach porannych, popołudniowych jak i wczesnowieczornych, więc jesteśmy przekonane, że uda nam się znaleźć dogodny dla Ciebie termin.

WYBIERZ SPECJALISTĘ

Wybór psychoterapeuty to ważny krok - nie zostawiaj go przypadkowi! Każda z nas ma nieco inny obszar pracy i specjalizuje się w terapii różnych problemów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami "O NAS", by lepiej poznać specyfikę naszej pracy:

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

453 410 101

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.